העיתון הדיגיטלי

פרסום ושיווק
אור גורן

למה לבחור בחברת פרסום בדיגיטל?

בחירת חברת פרסום שתשווק את העסק שלך בהצלחה היא צעד חשוב ומשמעותי מאוד בקידומו. כל עסק מתפקד זקוק לפעולות שיווקיות חכמות ומותאמות – שיחשפו אותו

קרא עוד »
מדיה חברתית
אור גורן

טיפים לשיווק בפייסבוק

פייסבוק היא פלטפורמה פופולרית מאוד המאפשרת לנהל קשרים, לצרוך תוכן רב תחומי, ליצור יוזמות משותפות ולהשתתף בדיונים מגוונים בקלות, נוחות ויעילות מכל מקום ובכל עת.

קרא עוד »
בניית אתרים
אור גורן

בניית חנויות eCommerce

מסחר אלקטרוני, או בעגה המקצועית eCommerce, מאפשר לבצע עסקאות באמצעות תקשורת מחשבים. עם זאת, התנאי הבסיסי והחשוב ביותר לעסקאות מן הסוג הזה הוא חנות וירטואלית:

קרא עוד »
קידום PPC
אור גורן

קידום ממומן וPPC

המושג "קידום ממומן", הידוע בשמו הנוסף "קמפיין PPC", מתייחס למנגנון המאפשר לך לקדם את האתר או עמוד הנחיתה שלך לראש תוצאות החיפוש של מנועי החיפוש

קרא עוד »
קידום ברשתות חברתיות
מדיה חברתית
אור גורן

מה זה קידום ברשתות חברתיות?

רשתות חברתיות ובהן פייסבוק, טוויטר ואחרות משמשות אנשים פרטיים ובעלי עסקים. עם זאת, בעלי עסקים ונותני שירותים חייבים למצוא דרך לקדם את עצמם ברשתות החברתיות.

קרא עוד »
מיתוג
אור גורן

מיתוג עסקי

מיתוג עסקי הוא תהליך שבו חברה, שירות, מוצר או עסק עוברים מיצוב על מנת לבדל ולייחד את עצמם מול המתחרים. בעזרת המיתוג ניתן להבליט את העסק ולעודד לקוחות פוטנציאליים לפנות אליו. כמו כן, מטרת המיתוג היא להציג מאפיינים מסוימים של המוצר או השירות וכך להגדיל את הרווחים ואת ההכנסות.

קרא עוד »
כל הזכויות שמורות מדיה 360 © 2019
פרסום | מיתוג | ייחודיות
דילוג לתוכן