למה לבחור בחברת פרסום בדיגיטל?

בחירת חברת פרסום שתשווק את העסק שלך בהצלחה היא צעד חשוב ומשמעותי מאוד בקידומו. כל עסק מתפקד זקוק לפעולות שיווקיות חכמות ומותאמות – שיחשפו אותו לקהלים חדשים ויידעו את ציבור הצרכנים על מוצרים ושירותים שהעסק שלך מציע. בשנים האחרונות, עולה באופן משמעותי קרנו של הפרסום הדיגיטלי.

מעל שלושה רבעים מהעסקים בישראל – מכל הגדולים – משווקים עצמם באמצעות הפלטפורמות הדיגיטליות המגוונות הקיימות היום ברשת על ידי הקמת אתר, קידום ברשתות החברתיות, קמפיינים ממומנים ועוד. המדיום העוצמתי הזה, מאפשר לך להיחשף לגולשים רבים ולפתוח את העסק שלך לקהלים שטרם התוודעו אליך ושכמו כ-80% מהציבור הישראלי, מבצעים את רוב הרכישות שלהם באינטרנט.

תמיד עם האצבע על הדופק

אחד היתרונות המשמעותיים של שיווק בעידן הדיגיטלי הוא שתוצאות המאמצים השיווקיים שלך מתרחשים באופן מידי, כמעט בזמן אמת, מה שמאפשר לנו לבצע התאמות לפי הצורך ולהגיע לקמפיין פרסום אופטימלי. כלים אנאליטיים מתקדמים מאפשרים למנהלי הקמפיין לראות בדיוק כמה אנשים צפו במודעות הפרסום, כיצד הגיבו, למי זה גרם לבקר באתר, איזה פעולות ביצעו באתרך הלקוחות שהגיעו דרך הפרסום (כגון פניות, רכישות וכן הלאה). במובנים רבים, הכוח הזה, לדעת בכל רגע נתון כמה הפרסום שלך עובד הוא התגשמות חלומותיה הפרועים ביותר של כל חברת פרסום.

מגוון רחב של אפיקי שיווק

עולם הדיגיטל מציע לעסקים מכל הגדלים בישראל ובעולם טווח רחב של פלטפורמות בהן ניתן לקדם את העסק. צמתים מרכזיים אלה באוטוסטרדת המידע מאפשרים לחשוף את העסק לאלפי משתמשים המשתמשים בפלטפורמות הללו למפגשים, החלפת רעיונות, צריכת תוכן וקניות. רק על מנת לסבר את האוזן, בכל שניה מתבצעים ברחבי הגלובוס כ-40,000 חיפושים בגוגל! זוהי צומת דרכים שבה כל חברת פרסום שמכבדת את עצמה ועסק שמעוניין להישאר במשחק – חייבים להפנות נתח מן התעבורה לכיוונם.

גמישות רבה בתקציב הפרסום שלך

קמפיינים שיווקיים עשויים להיות עסק די יקר, גם באינטרנט. עם זאת, קיימת גם האפשרות לנהל קמפיין פרסום אינטרנטי מעולה – שעונה על כל הצרכים העסקיים שלך ומהווה השקעה משתלמת.

  • קידום אורגני, למשל, הוא אמצעי שיווקי משתלם מאוד שתוצאותיו ממשיכות לעבוד בשבילך לאורך שנים. אמנם התהליך אורך לא מעט זמן (חודשים ואף שנים), אולם הנוכחות במנוע החיפוש שווה את ההמתנה.
  • גם קמפיינים ממומנים הם כלי קידומי יעיל ומשתלם, בייחוד אם ברצונך ליצור תנועה לאתר בתוך זמן קצר. הפרסום במודל PPC (Pay Per Click), מאפשר לך לשלם אך ורק על ההצלחות שלך. כלומר, התשלום ייעשה אך ורק על כניסות לאתר שלך או שיחות טלפון שקיבלת כתוצאה מהפרסום.

מדיה 360 מציעים לך את כלי העתיד לשיווק העסק

מהקמת חנויות וירטואליות חכמות, עם חווית משתמש גבוהה ומותאמות אישית לצרכי העסק שלך ועד לבניית קמפיינים שיווקיים יעילים – יש לנו את כלל הכלים והניסיון שיכולים לקחת את העסק שלך כמה צעדים קדימה בעולם הדיגיטלי ולאפשר לך לעמוד בתחרות בכבוד גם בזירה הזו.

אנו במדיה 360 מפעילים מערך שירותי פרסום דיגיטלי מותאמים לצרכיך – וכחברת פרסום ותיקה בתחום הדיגיטלי, נסייע לך לעצב תוכנית שיווקית מותאמת אישית לתקציבך. אנשי המקצוע שלנו יקימו עבורך קמפיין שיווק דיגיטלי עם גיוון רחב טווח – וחשיבה מחוץ לקופסה. לפרטים נוספים, אנו מזמינים אותך ללמוד עוד על השירותים המתקדמים שלנו באתר ולפנות אלינו בכל נושא.

אהבת את המאמר הזה?

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב twitter
צייץ
שיתוף ב linkedin
שתף
שיתוף ב pinterest
תנעץ

השאר תגובה

דילוג לתוכן